znalazlam psa husky

Zawód Sprzedawca
. Znalazłem psa! Szukam właściciela Kontakt: 667 706 258 Dodał: gravity. Ja również: obstawiam że któreś z dziadków było husky stąd plami.03. 05 2009 w imielinie znalazłam psa rudego husky. Młody, bardzo wychudzony, różnego koloru oczy, ślad po obroży. Kontakt: 787047703.

Chciałabym Wam powiedzieć historię a propos adopcji husky z przytuliska czy tam schroniska. w środę na allegro znalazłam 1. 5 rocznego psa który znajdował się.W nocy z 23 na 24 grudnia, znalazłam psa pododnego do pinczera. z informacji od właściciela-jego psy (3 husky, sunia i dwa psy) zaginęły 12 grudnia.Dnia 26. 03. 08r znalazłam psa rasy husky syberyjski w Zabrzu, ma on ok. 1-2lata, pies jest w domu tymczasowym. Właściela psa proszę o kontakt na adres e-mail:Dnia 28. 11 przybłąkał się w Babicach koło Warszawy młody pies husky. Dziś na spacerze znalazłam psa rasy bokser. Pies jest maści żółtej z czarną maską.00000linkstart1800000linkend18Znalazłam psa, błąkał się po placu wolności. Trochę ponad połowę. Dnia 12 grudnia znaleziono dużego psa rasy husky lub alaskan. Psy-Łódź. Za darmo.Re: oddam psa, mieszaniec husky. Dałem ogłoszenia w schronisku i lecznicy dla zwierząt, że znalazłem psa, narazie jednak brak odzewu.Znalazłam psa na drodze z Zalesia Górnego do Pilawy. Paluchu (ogródki działkowe) zaginęła suczka w typie rasy alaskan husky maści szarowilczastej, jeśli.Tak bylo swego czasu z briardami, cockerami, husky. Trzymam za was kciuki, ale jednak idzcie do' fachowca' Znalazłem psa-Syberian Haski.WŁaŚciciela-prosze o kontakt tel. 0504 956 486 03. 02. 2004-w okolicach awf i ul. Marymonckiej znalazłem psa rasy Syberian Husky-wygląda na 2-3 latka.. znalazŁam psa, zgubiono, zgubione, biuro rzeczy znalezionych świętochłowice.Zagineły psy 22. 11. 2010. w środę 17. 11. 2010r około godziny 22: 30 w Zalesiu. Zaginął pies Husky 13. 12. 2010. w dniu 11. 12. 2010 r w Ząbkach około godziny 17. Psy zadbane, najedzone, nie maltretowane. Co jest w huskym, że on musi zwiewać? Gdzieś na necie znalazłam informację, że husky jak sobie ubzdura.

Mam znalazlem syberiana we wrocławiu na ukicy dawno nie jadł i nie wiem jak. Mam 3dzieci i mazeniem mojego syna jest mieć psa husky mam zamiar go kupić.Husky. Kategoria: znalaz? em zwierzaka» psy. Data zamieszczenia: 14 11 2010, 15: 29. Dnia 10. 11. 2010 pies w typie Husky trafił do Szczecińskiego Schroniska z.Znalazłam/znalazłem zwierzę. Znaleziona suczka husky, Warszawa. Znaleziono psa Husky. Husky 29-Grudnia 2009, w Markach znaleziono młodego.Piękny, biało-czarny pies rasy husky prawdopodobnie zgubił właściciela. Trafi do schroniska ja znalazłam już dużo psów które osobiście. Oddam suczkę około 2 letnią, znalazłam ją w maju tego roku, jest szczepiona i posiada książeczkę zdrowia psa radosna i łagodna, śliczna.Winter-śliczny husky szuka domu, Winter jest pięknym, imponującym psem rasy. Mnie gdy zabłądziłam i przez przypadek znalazłam się w szybie w Pawłowie.. w dniu 2 stycznia 2010 na Kozanowie znalazłam dość młodego, rudego psa średniej wielkości. Wygląda na to, że jest to mieszaniec z husky lub.


  • Witam wszystkich na stronie poświęconej mojej" hodowli" psów z gry Petz 5. Devilich, to suczka husky-gdy znalazłam tą rasę w internecie.
  • Nie pozostawiać psów uwiązanych przy sklepach! Autor: jb@ 2010-10-25, 20: 58. Dziś znalazłam sukę husky chodzącą po ulicy. Wzięłam do domu, obfociłam.
  • Znalazłam po długim poszukiwaniu ogłoszenie na allegro. Husky syberyjski jest średniej wielkości psem pracującym, szybkim, lekkonogim,. Marzy mi się pies husky-tak się składa, że właśnie jest do. To sprawdzić dokładnie i znalazłem profesjonalną hodowlę tych psów.
Taki słodki i jak tak można! nie miałabym serca psa uderzyć a co dopiero zostawić w lesie! a co do husky wasze też gadają? d znalazłam . Subject: Re: Charakter psa-Syberyjski Husky. Wreszcie chyba znalazłem taką rasę, jaka mi odpowiada; Pozdrawiam.
14 sierpnia w Zabrzu przy ul Wolności 310 znalazłam psa w typie yorka. Poznania znaleziono młodą suczkę rasy Siberian Husky, czarno-białą, oczy brązowe.
Jak sie nikt po tego psa nie zglosi to harataj na swojego. Ojciec mojego szwagra znalazl huskiego (w Warszawie) dal ogloszenie do gazety.10-10-19, Witam Znalazłam psa suczka rasy chart kolor popielaty, biały krawacik z. Wyglądem przypomina mieszankę owczarka z husky. Posiada kolczatkę.W dniu 18 marca 2005 roku w tramwaju linii 17 we Wrocławiu znalazłam bezdomną. Psy prawdopodobnie trafiły na wybrzeże. Proszę o pomoc. Na osiedlu w Milanówku błąka się pies, który wygląda jak rasowy husky, może komuś zaginął.. Nie znalazłam żadnej możliwości schronienia dla psów. Powiedziała nam, że jeden z psów husky jest bardzo grzeczny i ładny.Znalazlem psa rasy husky wiek tak kolo roku bardzo chetnie oddam wlascicielowi lub w dobre rece do odebrania w prostkach. Cena: za darmo Telefon: 515582273.

Informacje o Husky-Polarni Przyjaciele: domowej hodowli psów rasy Syberian Husky, wyścigi, zaprzęgi, znalazłam Husky· Marzena, 14/07/2004 14: 03. Szkoda, że mieszkasz tak daleko bo ja mam psa Husky (ojciec)+ on (matka). Zeby pies szybciutko znalazl ukochanego wlasciciela. Pozdrawiam Hania.
Dowcipna kartka: Co będzie jak się skrzyżuje blondynkę z psem husky [. Znalazłem fajny dowcip, więc Ci go przesyłam, mam nadzieję, że się uśmiejesz! Przywiozłem psy z różnych stron wschodniej Syberii. Znalazłem tam psy różniące. Gdy już wiesz, z czym wiąże się posiadanie psa Husky, pora porządnie . Znalazłem się nagle w samym środku 14 merdających ogonów. Syberian Husky jest delikatnym, przyjaznym i uczuciowym psem, ale nie będzie. 4. 12 znalazłam psa, samca, troche w typie owczarka niemieckiego. w czwartek, 02. 12. 10 na Bródnie znaleziono kundelka w typie husky/pies grenlandzki.
Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Zawód Sprzedawca